Підписано Меморандум про взаєморозуміння з Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів

Підписано Меморандум про взаєморозуміння з Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів

21 квітня 2016 року між Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів (зареєстрованою за Королівським патентом, Лондон, Велика Британія) та Національною академією статистики, обліку та аудиту було підписано Меморандум про взаєморозуміння.

Під час робочої зустрічі з представниками Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів – Головою освітніх проектів, пріоритетних ринків Європи АССА Оленою Науменко та менеджером з питань зв’язків у сфері освіти Представництва АССА Дмитром Школьніковим, за головуванням ректора Академії Олександра Осауленка, за участі першого проректора з науково-педагогічної роботи Олександра Редька, проректора з науково-педагогічної та виховної роботи Людмили Момотюк, завідувача кафедри аудиту Миколи Корінька, завідувача Національного центру обліку та аудиту Тетяни Каменської, завідувача відділу міжнародного співробітництва Олексія Журавльова і завідувача юридичного відділу Богдана Чижа також були обговорені питання залучення в рамках співпраці талановитих людей, значного розширення участі студентів та викладачів Академії у навчанні за проектами Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів.

Подальша співпраця між Академією та Асоціацією присяжних сертифікованих бухгалтерів дозволить упровадити заходи з використання в освітньому процесі Академії кращої світової практики щодо наповнення програм навчання та методів перевірки знань у сфері фінансів, обліку й аудиту, у т. ч. шляхом опанування відповідного досвіду, та уможливить отримання нашими студентами кваліфікації Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *