III Міжнародна науково-практична конференція «Стратегія розвитку України: економічний та гуманітарний виміри»

Тривалість:
Місце проведення: ауд. 207, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

Державна служба статистики України та Національна академія статистики, обліку та аудиту проводять ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Стратегія розвитку України: економічний та гуманітарний виміри» присвячену пам’яті першого ректора Національної академії статистики, обліку та аудиту, доктора економічних наук, професора, Заслуженого економіста України Івана Ісаковича Пилипенка.

В роботі конференції планується участь фахівців з університетів Франції, Польщі, Грузії.

Організаційний комітет конференції

Голова

• Ректор НАСОА, доктор наук з державного управління,. професор, член-кореспондент НАН України, Заслужений економіст України Осауленко О.Г.

Заступник голови

• Перший проректор з науково-педагогічної роботи НАСОА, доктор економічних наук, професор Редько О.Ю.

Вчений секретар конференції

• Кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедрою фундаментальних економічних дисциплін НАСОА Гулевич О.Ю.

Члени оргкомітету

• Декан факультету обліку та аудиту НАСОА, доктор економічних наук, професор НАСОА Пилипенко О.І.
  • Завідувач кафедри бухгалтерського обліку НАСОА, доктор пед. наук, професор Теловата М.Т.

Умови участі в конференції

Для участі в роботі конференції необхідно до 19 вересня 2016 року (включно) надіслати на електронну пошту наступні матеріали:

• заявку на участь у конференції;
  • тези доповіді (1-4 сторінки);
  • копію квитанції (чеку) про оплату організаційного внеску.

Назви файлів мають бути підписані із зазначенням прізвища та ініціалів учасника конференції, наприклад:

Швецюк П.Т. Квитанція, Швецюк П.Т. Тези.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Розмір організаційного внеску складає 100 грн (у т. ч. ПДВ). Організаційний внесок буде використаний на покриття витрат, пов’язаних з підготовкою робочих матеріалів конференції, публікацією збірника тез доповідей учасників. Тези публікуються у науковому збірнику НАСОА, зареєстрованому у ВАК України в якості фахового.

Більше подробиць в інформаційному листі конференції (eng, рус).