Прийом заявок за програмою Еразмус+ «Мобільність персоналу» в Університет Жешува

Тривалість:
Місце проведення: вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

Національна академія статистики, обліку та аудиту і Університет Жешува (University of Rzeszów, Польща) оголошують про прийом заявок за програмою Еразмус+ «Мобільність персоналу» в Університет Жешува (UR) протягом літнього семестру (20 лютого – 20 червень 2017 року). Мобільність викладачів триває 5 днів. Мобільність персоналу спрямована на посилення двосторонніх науково-педагогічних відносин між Академію та Університетом Жешува.

Критерії

Успішний кандидат повинен відповідати наступним критеріям:

• бути штатним викладачем НАСОА;
  • мати ступінь кандидата чи доктора наук;
  • знання англійської мови на рівні В2/С1;
  • мати досвід викладання курсів англійською мовою,
  • мати публікації, присвячені українсько-польським економічним відносинам, трансформації економік країн Вишеградської четвірки тощо;
  • мати дійсний закордонний паспорт.

Фінансові умови

• Тривалість: 5 днів
  • Стипендія: 140 євро/місяць
  • Транспорт: 275 євро

Для того, щоб взяти участь в програмі мобільності необхідно заповнити анкету та відправити всі необхідні документи електронною поштою до 16:00 за київським часом 26 вересня 2016 року. Будь-які документи, отримані після вказаного терміну, прийняті не будуть.

Лист-підтвердження буде відправлено кандидату електронною поштою після того, як його заявка (з усіма додатками) була успішно отримана. Заявки, отримані в строк, будуть розглянуті конкурсною комісією, яка прийме рішення про надання гранту. Відібрані кандидати отримають від приймаючої ВНЗ лист з посиланням на он-лайн анкету.

Необхідні документи

Академічний персонал подає наступні документи:

1. Аплікаційна форма;
  2. Паспорт. Сканована копія вашого закордонного паспорта в кольоровому варіанті;
  3. План роботи. Це ваш план роботи на час стажування в приймаючому університеті. Складається самостійно. План не повинен перевищувати 4 сторінки;
  4. CV (макс. 2 сторінки, відразу англійською) за стандартом Europass. CV повинен містити також інформацію про вашу участь в наукових семінарах, конференціях, публікації та ін.
  5. Лист підтримки з боку університету. Лист про підтримку від НАСОА про те, що ваш план роботи відповідає інтересам вашої кафедри / факультету /університету і отримані результати будуть використовуватися в подальшому всієї кафедрою/факультетом/університетом.

Всі документи повинні бути відскановані окремо в форматі *.pdf (в хорошій якості, але при максимальному стисканні). Файли повинні бути названі таким чином:

• Application.pdf
  • Working plan.pdf