XІV Міжнародна науково-практична конференція «Система державної статистики в Україні: сучасний стан, проблеми, перспективи»

Тривалість:
Місце проведення: ауд. 207, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

Запрошуємо вас взяти участь у XIV Міжнародній науково-практичній конференції з нагоди Дня працівників статистики «Система державної статистики в Україні: сучасний стан, проблеми, перспективи», яка відбудеться 2 грудня 2016 року у навчальному корпусі Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Організаційний комітет

Голова оргкомітету

• О. Г. Осауленко, доктор наук з державного управління, професор, заслужений економіст України, член-кореспондент НАН України, ректор Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Члени оргкомітету

• В. О. Шевчук, доктор економічних наук, професор, проректор.
  • Л. Є. Момотюк, доктор економічних наук, професор, проректор.
  • В. П. Пантелеєв, доктор економічних наук, професор, декан економіко- статистичного факультету.
  • С. С. Герасименко, доктор економічних наук, професор, в.о. завідувача кафедри статистики.

• М. Ю. Потапова, кандидат економічних наук, доцент кафедри статистики.

Технічний секретар

• В. В. Дідук, методист кафедри статистики.
закрити

Телефон оргкомітету: +380 (44) 489-42-56

Терміни подання матеріалів

• Подання заявок, текстів тез та статей до 1 листопада 2016 року.
  • Підтвердження Оргкомітету про включення доповіді до програми конференції до 10 листопада 2016 року.
  • Перерахування коштів за публікацію тез і статей до 20 листопада 2016 року.

Більше подробиць в запрошенні на конференцію.