Захист дисертації Пашковської Анни Юріївни

Захист дисертації Пашковської Анни Юріївни
Тривалість: -
Місце проведення: ауд. 23, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, 04107

О 12 годині відбудеться захист дисертації Пашковської Анни Юріївни на тему: «Статистичне вивчення середньої освіти в Україні». Спеціальність 08.00.10 – статистика.

Науковий керівник

Доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Парфенцева Неля Олексіївна.

Офіційні опоненти

 • Доктор економічних наук, професор Кулинич Роман Омелянович, Хмельницький університет управління та права, завідувач кафедри математики, статистики та інформаційних технологій.
 • Кандидат економічних наук Панасенко Інна Вікторівна, начальник відділу казначейських операцій ТОВ «Харвіст Холдинг».

Коментарі (1)

 1. Людмила Полтавець

  Автореферат дисертації Пашковської А. Ю. виконаний на високому науковому рівні з дотриманням всіх норм і правил до його написання та складає гарне враження. У той же час, потрібно зазначити про деякі недоліки, які, однак, не знижують наукової цінності роботи:
  1) загальні висновки не відповідають поставленим завданням (ст. 2). На нашу думку, п. 10 висновків (ст. 16) доцільно було б виділити не окремим пунктом, бо поставлених завдань усього 9, а зробити з окремого абзацу як загальний висновок по роботі;
  2) немає обгрунтування, чому саме вибрано ці показники (ст. 11) для проведення кластерного аналізу;
  3) на нашу думку, варто було б виділити 4 кластери, а не проводити групування регіонів на 2 кластери і 4 підкластери (ст. 12);
  4) не зрозуміло, чи співпадають результати кластерного аналізу із результатами проведеного рейтингування регіонів. З тексту автореферату не видно, як розраховувався показник стану середньої освіти, за яким проведено ранжування регіонів (ст. 13-14).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *