Конкурс учнівських творчих робіт «ІТ-фантазії та кібернетика» 2017

Кафедри інформаційних систем і технологій та кафедра економічної кібернетики Національної академії статистики, обліку та аудиту запрошують до участі в конкурсі учнівських творчих робіт «ІТ-фантазії та кібернетика», який відбудеться 17 березня 2017 року.

Метою конкурсу є стимулювання інтелектуального та культурного розвитку молоді, підвищення її соціальної та науково-пізнавальної активності; сприяння ознайомленню молоді з економічною кібернетикою як наукою та можливостями інформаційних технологій в ній; розкриття та розвиток творчого потенціалу молоді.

Участь у конкурсі можуть брати учні 9-11 класів.

Номінації конкурсних робіт

  • Інтернет-проект на тему «Світ інформаційних технологій» (можлива командна участь – 2-3 учні).
  • Презентація на тему «В житті з ІТ».
  • База даних на тему «Моя школа» (можлива командна участь – 2-3 учні).
  • Емблема на тему «Мій улюблений навчальний предмет» (статичний та медійний варіанти виконання).

Конкурс відбуватиметься по кожній окремій номінації

Переможці Конкурсу будуть нагороджені грамотами, сертифікатами та призами від Національної академії статистики, обліку та аудиту. Нагородження відбудеться 28 березня 2017 року.

Список учасників конкурсу, його переможці та їх роботи будуть розміщені на офіційному сайті НАСОА.

Вимоги до конкурсних робіт

Інтернет-проект подається на конкурс у вигляді Web-сайту, розробленого із використанням Html-редактора (за вподобаннями виконавців). Проект має містити початкову сторінку, яка повинна відображати відомості про тематику сайту, авторів, їх місця навчання, керівника, та тематичні web-сторінки (включаючи стартову сторінку, їх повинно бути не менше 5). Тематика сайту повинна розкривати інформацію щодо історії, сучасних реалій, майбутніх перспектив розвитку сучасних технологій (наприклад, сайт «Хмарні технології», «Розумний дім», «Перспективи розвитку мобільних платформ», «Віртуальна реальність», тощо). Інформація може бути пізнавального, довідкового, наукового або навчального змісту та містити не тільки текст.

Презентація повинна бути розроблена із використанням програми MS PowerPoint 2003 та вище. Вона має містити набір слайдів (не менше 10), які містять текстові пояснення, ілюстрації, візуальні ефекти, вбудоване відео, музику, тощо. Презентація має розкривати основні аспекти та цікаві факти використання ІТ-технологій в повсякденному житті, у будь-яких сферах, для вирішення будь-якої проблеми людства, або перспективи їх використання в майбутньому (наприклад, електронний перекладач, комп’ютерна гра, безготівкові платежі, домашня бухгалтерія, електронний терапевт, розумний дім, геоінформаційні системи, дистанційне навчання і т.д.). Презентація подається в електронному вигляді в режимі перегляду.

Для розробки бази даних може бути використана СУБД MS Access 2003 та вище. Програмне рішення повинно вирішувати наступні задачі: робота з даними по учням, викладачам; пошук предметів у розкладі, пошук кабінету в розкладі, тощо; формування звітів по кількості учнів у школі, кількості учнів по оцінкам, кількості викладачів по предметам, кількості кабінетів, тощо. Результат виконання роботи представляється у вигляді файлу БД Access, який повинен містити: спроектовані таблиці; схему даних зі зв’язками між таблицями; форми, що забезпечують інтерфейс користувача; запити; звіти; головну кнопкову форму.

Емблема повинна бути розроблена із використанням Adobe Photoshop або будь-якого іншого графічного редактора (за вподобаннями виконавців). Її тематика повинна стосуватися будь-якого шкільного предмету та розкривати його основну сутність та авторське бачення. Наприклад, зображення комп’ютера для емблеми з інформатики, ДНК для емблеми з біології, Обов’язково на емблемі повинен бути присутній вислів відомої людини в даній галузі або девіз. До емблеми обов’язково додаються файли графічних матеріалів, які використовувались при його створенні (фотографії, картинки із розширенням *.jpg, *.gif, *.bmp, *.png та інші).

Умови участі

Подання конкурсних робіт з анкетами здійснюється в електронному вигляді до 17 березня 2017 року включно.

Обов’язково надсилається анкета учасника і керівника.

Організаційний комітет

  • Голова організаційного комітету: Пантелєєв В.П. – декан економіко-статистичного факультету, д.е.н., профессор.
  • Заступник голови організаційного комітету: Єршова О.Л. – в.о. завідувача кафедри інформаційних систем НАСОА, к.е.н., доцент.
  • Члени організаційного комітету:
    • Кадієвський В.А. – завідувач кафедри економічної кібернетики НАСОА, д.е.н, професор;
    • Перхун Л.П. – доцент кафедри економічної кібернетики НАСОА, к.п.н., доцент;
    • Козлов В.В. – інформаційних систем НАСОА, к.е.н., доцент;
    • Кисельов К.Ю. – ст. викладач кафедри економічної кібернетики НАСОА, к.е.н.

Контактна інформація

закрити

Кабінет № 505, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, Україна, 04107

телефон: +380 (44) 486-31-17
e-mail: kaf_it@nasoa.edu.ua