Конкурс учнівських творчих робіт «ІТ-фантазії та кібернетика» 2018

Кафедри інформаційних технологій, економічної кібернетики та математичних методів Національної академії статистики, обліку та аудиту запрошують до участі в всеукраїнському Конкурсі учнівських творчих робіт «ІТ-фантазії та кібернетика», який відбудеться 12-16 березня 2018 року.

Метою конкурсу є стимулювання інтелектуального та культурного розвитку молоді, підвищення її соціальної та науково-пізнавальної активності; сприяння ознайомленню молоді з економічною кібернетикою як наукою та можливостями інформаційних технологій в ній; розкриття та розвиток творчого потенціалу молоді.

Участь у Конкурсі можуть брати учні 9-11 класів.

Номінації конкурсних робіт

 • Творчий проект на тему «Якби я мандрував світом, що б я розповів та показав про Україну» (можлива командна участь – 2-3 учні).
 • Творчий проект на тему «Алгоритми навколо нас» (можлива командна участь – 2-3 учні).
 • Творчий проект на тему «Улюблений гаджет – мій друг та компаньйон у діловій активності»
 • Творчий проект на тему «Як би Я витратив свій зайвий мільйон» (з приблизним бізнес-планом та варіантами подальшого розвитку, самоокупність запропонованих ідей є обов’язковою)

Конкурс відбуватиметься по кожній окремій номінації

Конкурсні роботи разом з анкетними даними виконавців та їх керівників подаються в електронному вигляді на адресу: kaf_it@nasoa.edu.ua до 16 березня 2018 року включно.

Переможці Конкурсу будуть нагороджені грамотами, сертифікатами та призами від Національної академії статистики, обліку та аудиту. Нагородження відбудеться 28 березня 2018 року.

Список учасників Конкурсу, його переможці та їх роботи будуть розміщені на офіційному сайті НАСОА

Вимоги до конкурсних робіт

Творчий проект на теми 1-3 (надалі Продукт) надається журі в електронному вигляді. Може являти собою Продукт довільного типу (Веб-сайт, відеоролик, презентацію, тощо). Проект має містити початкову сторінку, яка повинна відображати відомості про авторів, їх місця навчання, керівника, та тематичні сторінки. Змістовне наповнення Продукту повинно містити текстову частину (обов’язково) розкривати інформацію щодо вибраної теми, бути медійно привабливим та сучасним.

Творчий проект на тему «Як би Я витратив свій зайвий мільйон» (надалі Продукт) надається журі в електронному вигляді. Може являти собою Продукт довільного типу (Веб-сайт, відеоролик, презентацію, тощо). Проект має містити початкову сторінку, яка повинна відображати відомості про авторів, їх місця навчання, керівника, та тематичні сторінки. Змістовне наповнення Продукту повинно містити текстову частину (обов’язково), розрахункову частину (обов’язково), інфографіку (обов’язково), розкривати інформацію щодо вибраної теми, бути медійно привабливим та сучасним.

Умови участі

Подання конкурсних робіт з анкетами здійснюється в електронному вигляді до 16 березня 2018 року включно.

Обов’язково надсилається анкета учасника і керівника.

Організаційний комітет

 • Голова організаційного комітету: Пилипенко О.І. – декан обліково-статистичного факультету, д.е.н., профессор.
 • Заступник голови організаційного комітету: Єршова О.Л. – завідувач кафедри інформаційних технологій НАСОА, к.е.н., доцент.
 • Члени організаційного комітету:
  • Перхун Л.П. – завідувач кафедри економічної кібернетики НАСОА, к.п.н., доцент;
  • Козлов В.В. – доцент кафедри інформаційних технологій НАСОА, к.е.н., доцент;
  • Томашевська Т.В. – доцент кафедри інформаційних технологій НАСОА, к.т.н., доцент.

Контактна інформація

закрити

Кабінет № 505, Кафедра інформаційних технологій, вул. Підгірна, 1, НАСОА, м. Київ, Україна, 04107

телефон: +380 (44) 486-31-17
e-mail: kaf_it@nasoa.edu.ua