ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ Якісна економічна освіта за європейськими стандартами! ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ Економічна освіта, що випереджає час! Запрошуємо вас на навчання для здобуття вищої освіти за ступенями бакалавр, магістр та спеціаліст! ВІДВІДАТИ САЙТ Дистанційне навчання можливість отримати якісну вищу освіту on-line

День відкритих дверей кафедри військової підготовки!

Кафедра військової підготовки Національного університету оборони України запрошує завітати онлайн:

Після закінчення навчання на кафедрі військової підготовки разом з дипломом про вищу освіту Ви отримаєте звання молодшого лейтенанту запасу згідно обраної Вами військово-облікової спеціальності.

Порядок дій по сигналу цивільної оборони «Повітряна тривога»

З метою створення безпечних умов перебування у Національної академії статистики, обліку та аудиту студентів і працівників з урахуванням збройної агресії Російської Федерації наказую затвердити «Порядок дії працівників і студентів Національної академії статистики, обліку та аудиту, а також осіб, що мешкають у гуртожитку Академії по сигналу цивільної оборони “Повітряна тривога”».

Важливо! Інформація щодо військового обліку

Національна академія статистики, обліку та аудиту, з урахуванням листа Держстату №17.2-05/422-24 від 01.05.2024 року інформує, що Верховна Рада України прийняла низку законів стосовно внесення змін до законів України щодо військового обов’язку і військової служби, забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист, окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку. Так, 04 квітня 2024 року набув чинності Закон України від 30 травня 2023 року № 3127-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» яким в Україні знижено призовний вік з 27 до 25 років, тобто громадяни, які досягли 25-річного віку, підлягають зняттю з військового обліку призовників та взяттю на військовий облік військовозобов’язаних.

04 травня 2024 року набув чинності Закон України від 21 березня 2024 року № 3621-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прав військовослужбовців та поліцейських на соціальний захист» пунктом 6 якого із Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» виключено поняття обмеженої придатності. Крім цього, статтею 2 розділу ІІ “Прикінцеві та перехідні положення” цього закону встановлено, що громадяни України, які були визнані обмежено придатними до військової служби до набрання чинності цим законом, протягом дев’яти місяців з дня набрання чинності цим законом підлягають повторному медичному огляду з метою визначення придатності до військової служби.

18 травня 2024 року набув чинності Закон України від 11 квітня 2024 року № 3633-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку». Згідно з цим законом викладено в новій редакції статтю 22 «Обов’язки громадян щодо мобілізаційної підготовки та мобілізації» Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», пунктом 6 якої передбачено, що у період проведення мобілізації (крім цільової) громадяни України чоловічої статі віком від 18 до 60 років зобов’язані мати при собі військово-обліковий документ та пред’являти його вимогою уповноваженого представника територіального центру комплектування та соціальної підтримки або поліцейського, а також представника Державної прикордонної служби України у прикордонній смузі, контрольованому прикордонному районі та на пунктах пропуску через державний кордон України.

Окрім цих змін, до інших законів, розділ 2 «Прикінцеві та перехідні положення» цього закону ( далі прикінцеві положення) встановлює додаткову вимогу – відповідно до абзаців четвертого п’ятого пункту 1 статті 2 прикінцевих положень громадяни України, які перебувають на військовому обліку, зобов’язані протягом 60 днів з дня набрання чинності цим Законом уточнити адресу проживання, номери засобів зв’язку, адреси електронної пошти (за наявності електронної пошти) та інші персональні дані шляхом самостійного прибуття до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем перебування на військовому обліку чи за своїм місцем проживання, або до центру надання адміністративних послуг, або через електронний кабінет призовника, військовозобов’язаного, резервіста (за наявності) (у разі перебування на території України).

Новини Академії

Завантаження …

Корисні посилання