Дистанційне навчання на високопрофесійному рівні

Дистанційна освіта все більше користується попитом як у всьому світі, так і в Україні. За прогнозами аналітиків, до 2017 року понад 70% освітніх установ зосередять свої зусилля саме на дистанційній формі навчання. Не відстає в цьому напрямку і наша Академія.

Близько чотирьох місяців група викладачів Академії проходила тренінги на базі Проблемної лабораторії дистанційного навчання Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» під керівництвом завідувача лабораторії, к.т.н., професора Кухаренка Володимира Миколайовича. Заняття з технологій розробки дистанційних курсів на платформі Moodle проходили у формі вебінарів на високому науково-методичному, педагогічному, технічному та технологічному рівні. Куратором від Академії виступила заступник завідувача відділення заочного та дистанційного навчання Товмаченко Н.М.

18 травня 2016 року в Академії відбулось урочисте вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації та сертифікатів про успішний захист випускних робіт з технології розробки дистанційних курсів.

Ректор Академії, член-кореспондент НАН України Осауленко О.Г. вручив Кухаренку В.М. подяку за високоякісну підготовку викладачів нашої Академії.

Після вступного слова Кухаренко В.М. та завідувач відділення заочного та дистанційного навчання Академії Дериглазов В.Л. вручали свідоцтва про підвищення кваліфікації та сертифікати, які отримали:

• Гаврилюк Тетяна Вікторівна – к.ф.н., доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін;
  • Герасименко Сергій Сергійович – завідувач кафедри статистики, д.е.н., професор;
  • Залюбовська Світлана Сергіївна – к.е.н., доцент кафедри фінансів;
  • Корінько Микола Данилович – завідувач кафедри аудиту, д.е.н., професор;
  • Луньова Ганна Михайлівна – старший викладач кафедри фундаментальних економічних дисциплін;
  • Новікова Лариса Анатоліївна – старший викладач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності;
  • Новіченко Людмила Степанівна – к.е.н., доцент кафедри аудиту;
  • Перхун Лариса Петрівна – завідувач сектору дистанційного навчання, к.п.н., доцент;
  • Товмаченко Ніна Миколаївна – заступник завідувача відділення заочного та дистанційного навчання, к.т.н., доцент;
  • Томашевська Тетяна Володимирівна – к. т. н., доцент кафедри інформаційних систем і технологій;
  • Урманчев Віктор Інокентійович – к.ф.-м.н., доцент кафедри прикладної математики;
  • Юрченко Олександр Анатолійович – к.е.н., в.о. доцента кафедри бухгалтерського обліку;
  • Яковенко Оксана Дмитрівна – старший викладач кафедри сучасних європейских мов.

Зі словами подяки від працівників Академії виступив завідувач кафедри аудиту, д.е.н., професор Корінько М.Д.

Не викликає сумнівів, що науково-педагогічний колектив Національної академії статистики, обліку та аудиту стрімко розвивається у напрямку розвитку on-line освіти, що сприятиме входженню Академії в європейський та світовий простір.