Раді повідомити, що юридична клініка «Юристи без к
Новини сектору
Дистанційне навчання: активізація пізнавальної діяльності студентів
3 листопада 2020 р. науково-педагогічний колектив Національної академії статистики, обліку та аудиту зібрався на методичний семінар з питань особливостей дистанційного навчання студентів. Доповідачем і модератором зустрічі виступила завідувач сектору дистанційного навчання НАСОА, к.п.н., доцент Перхун Л.П. З початку карантину викладачами Академії накопичено значний досвід використання різних прийомів та технологій активного діалогу зі студентами. Колеги охоче ділились один з одним своїми «лайфхаками». Про переваги та особливості використання платформи Moodle в освітньому процесі під час карантину наголосили перший проректор НАСОА, д.е.н., проф. Момотюк Л.Є.; декан обліково-статистичного факультету, д.е.н., професор Пилипенко О.І. Своїм власним досвідом роботи в Moodle поділилися завідувач кафедри аудиту та підприємництва, д.е.н., професор Корінько М.Д.; доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін, к.п.н. Черушева Г.Б.; доцент кафедри обліку та оподаткування, к.е.н. Шкуліпа Л.В., старший викладач кафедри економіки та менеджменту ЗЕД Гринчак Н.А. Особливий інтерес та жваву дискусію викликало питання відображення в електронному журналі СДН Moodle результатів активності студентів, проявленої під час практичних і лекційних занять, що проводяться в режимі відео зустрічей. Подібні заходи сприяють обміну досвідом, спільному пошуку шляхів вирішення проблем, пов’язаних з реалізацією дистанційного навчання, зміцненню корпоративного духу. Семінар відбувся в режимі відео конференції.
Дистанційне навчання: НАСОА ділиться досвідом з MoodleMoot Ukraine 2019
Співробітники сектору дистанційного навчання НАСОА взяли участь у VII міжнародній науково-практичній конференції MoodleMoot Ukraine 2019 «Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle», яка відбулася 24 травня 2019 р. на базі Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. Тематика конференції охоплювала основні організаційні, технічні, технологічні, дидактичні, методичні питання використання LMS Moodle у загальноосвітніх і вищих навчальних закладах, в системі підготовки і підвищення кваліфікації. Результати спільних науково-методичних розробок сектору дистанційного навчання НАСОА (завідувач к.п.н., доц. Перхун Л.П. та заступник завідувача к.т.н., с.н.с. Товмаченко Н.М.) та проблемною лабораторією дистанційного навчання НТУ «ХПІ» (науковий керівник к.т.н., професор Кухаренко В.М.) було висвітлено у доповіді на тему «Дуальне навчання фахівців». З матеріалами доповіді можна ознайомитись на сайті конференції. Подібні зустрічі фахівців, які проводяться в Україні вже сьомий раз поспіль, сприяють обміну досвідом, спільному пошуку шляхів вирішення проблем, пов’язаних з реалізацією дистанційного навчання на основі платформи Moodle, налагодженню й зміцненню співробітництва.
День вчителя та День професійної освіти у Шостці
На початку жовтня 2016 року нашу Академію було запрошено на урочисті заходи з приводу святкування Дня вчителя та Дня професійної освіти у м. Шостка Сумської області. На святі виступила завідувач сектору дистанційного навчання НАСОА, к.п.н., доцент кафедри економічної кібернетики Перхун Лариса Петрівна, яка побажала успіху, професійного зростання та подальшого розвитку соціального партнерства між Національною академією статистики, обліку та аудиту та професійними училищами м. Шостка. В обговоренні шляхів подальшої співпраці між НАСОА та навчальними закладами м. Шостка також взяли участь керуючий справами виконкому Кравченко О.М., директор Шосткінського вищого професійного училища Гурба О.А. та інші. Подібні зустрічі, без сумніву, є гарною основою для плідної співпраці навчальних закладів та розвитку сучасного освітнього простору України.
Дистанційне навчання: крокуємо у майбутнє разом з MOODLEMOOT Ukraine
Співробітники сектору дистанційного навчання НАСОА взяли участь у IV міжнародній науково-практичній конференції MoodleMoot Ukraine 2016 «Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle». Тематика конференції охоплювала основні організаційні, технічні, технологічні, дидактичні, методичні питання використання LMS Moodle у загальноосвітніх і вищих навчальних закладах, в системі підготовки і підвищення кваліфікації працівників освіти у процесі неперервного навчання. Активну участь в обговоренні доповідей продемонстрували заст. завідувача відділення заочного та дистанційного навчання, к.т.н., доцент Товмаченко Н.М. (секція «Досвід впровадження і використання системи Moodle у дистанційному навчанні та мережній підтримці навчального процесу»), зав. сектора дистанційного навчання, к.п.н., доцент Перхун Л.П. (секція «Організаційні, педагогічні та методичні проблеми використання системи управління навчанням Moodle»), заст. завідувача центра впровадження нових інформаційних технологій Ізосімов О.М., методист сектора дистанційного навчання Козленко М.В. (секція «Розвиток системи Moodle. Створення і використання нових модулів Moodle, інтеграція Moodle з іншими програмними засобами»). Конференція сприяла налагодженню й зміцненню співробітництва між розробниками, науково-педагогічними, педагогічними працівниками в сфері використання й вдосконалення Moodle; обміну позитивним досвідом; обговоренню і спільному пошуку вирішення проблем, пов’язаних з упровадженням дистанційного навчання на основі платформи Moodle. Організатор конференції MoodleMoot Ukraine 2016 Щербина Олександр Андрійович (на фото справа, під час зустрічі з автором і головним ідеологом Moodle – Мартіном Доуґіамасом).
Дистанційне навчання на високопрофесійному рівні
Дистанційна освіта все більше користується попитом як у всьому світі, так і в Україні. За прогнозами аналітиків, до 2017 року понад 70% освітніх установ зосередять свої зусилля саме на дистанційній формі навчання. Не відстає в цьому напрямку і наша Академія. Близько чотирьох місяців група викладачів Академії проходила тренінги на базі Проблемної лабораторії дистанційного навчання Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» під керівництвом завідувача лабораторії, к.т.н., професора Кухаренка Володимира Миколайовича. Заняття з технологій розробки дистанційних курсів на платформі Moodle проходили у формі вебінарів на високому науково-методичному, педагогічному, технічному та технологічному рівні. Куратором від Академії виступила заступник завідувача відділення заочного та дистанційного навчання Товмаченко Н.М. 18 травня 2016 року в Академії відбулось урочисте вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації та сертифікатів про успішний захист випускних робіт з технології розробки дистанційних курсів. Ректор Академії, член-кореспондент НАН України Осауленко О.Г. вручив Кухаренку В.М. подяку за високоякісну підготовку викладачів нашої Академії. Після вступного слова Кухаренко В.М. та завідувач відділення заочного та дистанційного навчання Академії Дериглазов В.Л. вручали свідоцтва про підвищення кваліфікації та сертифікати, які отримали: Гаврилюк Тетяна Вікторівна – к.ф.н., доцент кафедри філософії та соціально-гуманітарних дисциплін; Герасименко Сергій Сергійович – завідувач кафедри статистики, д.е.н., професор; Залюбовська Світлана Сергіївна – к.е.н., доцент кафедри фінансів; Корінько Микола Данилович – завідувач кафедри аудиту, д.е.н., професор; Луньова Ганна Михайлівна – старший викладач кафедри фундаментальних економічних дисциплін; Новікова Лариса Анатоліївна – старший викладач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності; Новіченко Людмила Степанівна – к.е.н., доцент кафедри аудиту; Перхун Лариса Петрівна – завідувач сектору дистанційного навчання, к.п.н., доцент; Товмаченко Ніна Миколаївна – заступник завідувача відділення заочного та дистанційного навчання, к.т.н., доцент; Томашевська Тетяна Володимирівна – к. т. н., доцент кафедри інформаційних систем і технологій; Урманчев Віктор Інокентійович – к.ф.-м.н., доцент кафедри прикладної математики; Юрченко Олександр Анатолійович – к.е.н., в.о. доцента кафедри бухгалтерського обліку; Яковенко Оксана Дмитрівна – старший викладач кафедри сучасних європейских мов. Зі словами подяки від працівників Академії виступив завідувач кафедри аудиту, д.е.н., професор Корінько М.Д. Не викликає сумнівів, що науково-педагогічний колектив Національної академії статистики, обліку та аудиту стрімко розвивається у напрямку розвитку on-line освіти, що сприятиме входженню Академії в європейський та світовий простір.
Останні новини
Підвищення кваліфікації викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування
У рамках безперервного професійного розвитку викла
«Формування соціально-комунікативних навичок (soft skills) у здобувачів вищої освіти»
30 грудня 2024 року відбувся методичний семінар ви