XV Міжнародна науково-практична конференція «Порівняльні статистичні дослідження розвитку соціально-економічних систем»

Тривалість:
Місце проведення: Array

Запрошуємо вас взяти участь у XIV Міжнародній науково-практичній конференції з нагоди Дня працівників статистики «Порівняльні статистичні дослідження розвитку соціально-економічних систем», яка відбудеться 5 грудня 2017 року у навчальному корпусі Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Організаційний комітет

Голова оргкомітету

• Осауленко О.Г., доктор наук з державного управління, професор, заслужений економіст України, член-кореспондент НАН України, ректор НАСОА.

Члени оргкомітету

• Момотюк Л.Є., доктор економічних наук, професор, проректор НАСОА.
  • Герасименко С.С., доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри статистики НАСОА.
  • Фазоан А., директор Інституту статистики та прикладної економіки, доктор наук, професор, Королівство Марокко;
  • Цєрпял-Волян М., директор Статистичного управління Підкарпатського воєводства, професор Жешувського університету, Польща;
  • Коробкін А.З., завідувач кафедри економічних та прикладних дисциплін Білоруського торгово-економічного університету споживчої кооперації, Республіка Білорусь;
  • Журавльов О.В., завідувач відділу міжнародного співробітництва НАСОА, кандидат економічних наук, доцент.

Учений секретар конференції

закрити

Телефон оргкомітету: +380 (44) 489-31-05, +380 (44) 486-36-48, +380 (44) 489-42-56; e-mail: conferenceNASOA@gmail.com

Терміни подання матеріалів

Для участі у конференції вам необхідно до 15 листопада 2017 року (включно) надіслати електронною поштою до організаційного комітету:

• заявку на участь у конференції;
  • тези доповіді;
  • відскановану копію підтвердження сплати організаційного внеску.

Більше подробиць в запрошенні на конференцію: українською, english.