Щоденні Архіви: 05.03.2024

Підписання договору про співробітництво

Національна академія статистики, обліку та аудиту з метою розвитку міжнародної науково-освітньої співпраці уклала угоду з метою розвитку міжнародної науково-освітньої співпраці уклала угоду з VUZF University of Finance, Business and Entrepreneurship (Sofia, Bulgaria). В рамках підписаної угоди сторони узгодили можливості співробітництва за наступними напрямками: спільні дослідницькі проекти, участь у конференціях, обмін викладачами та студентами, інші спільні наукові проекти. В рамках підписаної угоди сторони узгодили можливості співробітництва за наступними напрямками: спільні дослідницькі проекти, участь у конференціях, обмін викладачами та студентами, інші спільні наукові проекти.

I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Статистика»

29 лютого 2024 р. в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Статистика». Відповідальною за проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади була кафедра статистики, інформаційних технологій та математичних методів в економіці. У заході взяли участь 37 здобувачів вищої освіти, усі вони продемонстрували високий рівень знань. За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Статистика» перемогу здобули: І місце – Радченко Олексій та Лапіна Поліна (група 22.05); ІІ місце – Єременко Аліна (група 21.05); ІІІ місце – Хандашко Меланія (група 20.05). Вітаємо учасників та переможців Олімпіади і бажаємо подальших здобутків!