Військова підготовка

Національний університет оборони України імені Івана Черняховського

Національний університет оборони України імені Івана ЧерняховськогоНаціональна академія статистики, обліку та аудиту надає можливість усім бажаючим здобувачам вищої освіти паралельно навчатись в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського за програмою підготовки офіцерів запасу для забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань необхідною кількістю військово-навчених громадян для виконання військового обов’язку в запасі, проходження військової служби в військовому резерві Збройних Сил України, а також забезпечення реалізації права громадян на рівні можливості в виборі професії шляхом здобуття додаткових знань.

Ви маєте змогу завантажити інформаційний лист щодо навчання за програмою підготовки офіцерів запасу у 2023 році.

Відбіркова комісія видає відповідне направлення кожному вступнику для проходження військово-лікарської комісії.

Умови та порядок прийому на навчання

  1.  Для вступу на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу громадяни України проходять конкурсний відбір.
  2. Конкурсний відбір кандидатів на навчання проводиться Відбірковою комісією Національного університету оборони України. Терміни проведення – з 3 квітня по 31 серпня 2023 року.
  3. Подача документів до Відбіркової комісії проводиться в період – з 1 лютого по 31 серпня 2023 року.

Громадяни проходять військову підготовку за рахунок коштів, які надходять від фізичних осіб як плата за послуги у галузі вищої освіти, пов’язані з військовою підготовкою (за контрактом).

Вартість навчання такої підготовки для вступників 2023 року за програмою підготовки офіцерів запасу становить 29 000 грн.

Контактна інформація

закрити

КПП №3 університету, вул. Авіаконструктора Антонова, 2/32, м. Київ, Україна

телефон: +380 (44) 271-09-71, +380 (44) 271-09-72, +380 (63) 519-56-17
e-mail: kafedraviiskovoyi@ukr.net

Internet: nuou.org.ua / Facebook / Instagram

Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Студенти Академії денної форми навчання (як хлопці, так й дівчата), за бажанням, можуть паралельно із навчанням в Академії проходити військову підготовку за програмою офіцерів запасу. Підготовка проводиться на міжвузівській основі у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Підстава для навчання студентів — договір між Академією та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. Строк навчання — 2 роки. Курсанти після закінчення навчання отримують військове звання «лейтенант» та військову спеціальність «військовий фінансист».

Студенти Академії 2 та 3 курсів, які виявили бажання проходити військову підготовку за програмою офіцерів запасу у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, подають заяву на ім’я ректора Академії на проходження військової підготовки за контрактом. Заява студента повинна містити такі відомості:

   • прізвище, ім’я та по-батькові студента;
   • номер навчальної групи, назва факультету;
   • придатність до навчання у вищому військово-навчальному закладі (згідно з довідкою, яка видана військовим комісаріатом);
   • мотивація студента щодо проходження військової підготовки та його зобов’язання про виконання вимог, що пред’являються до
   • студентів під час проходження військової підготовки.

Крім того, до заяви студенти подають наступні документи:

   • згоду на збір та обробку персональних даних;
   • довідка про придатність студента до навчання у вищому військово-навчальному закладі, які видана військовим комісаріатом (додаток 4 до наказу Міністра оборони України від 14.08.08 № 402 «Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних силах України»);
   • (копії): приписне свідоцтво;
   • ідентифікаційний номер;
   • перші сторінки паспорту громадянина України.

Про правила прийому студентів для підготовки за програмою офіцерів запасу за контрактом можна дізнатися на сайті Військового інституту.

За умови зарахування до навчання у вищому військово-навчальному закладі у дні, визначені днями проведення занять, студенти не знаходяться на заняттях у НАСОА з поважних причин. Але вони мають в індивідуальному порядку відпрацювати пропущені заняття в Академії у формі рефератів, заповнених конспектів лекцій тощо.