Семінар-дискусія «Податкова реформа на період воєнного стану»

20 травня 2022 року відповідно до плану проведення засідань студентського наукового товариства «Сучасний бухгалтер» на 2021-2022 н.р. у форматі Zoom-конференції відбувся семінар-дискусія на тему: «Податкова реформа на період воєнного стану», участь у якому взяли здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» та для здобувачі першого (бакалаврського) рівнів вищої освіти зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». Модератором заходу виступила кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку, аудиту та оподаткування Петраковська Олена Володимирівна.

На засіданні були обговорені проблеми, пов’язані зі змінами чинного законодавства у сфері оподаткування на період воєнного стану. У ході заходу всі учасники були активними учасниками дискусій. Особливо відзначилися своєю активністю Короп Анастасія (гр. ОАд 19.01), Лукіна Марина (гр.ООд 19.01), Радченко Вікторія (гр. ОАд 18.01).

Завідувач кафедри обліку, аудиту та оподаткування, доктор економічних наук, професор Корінько Микола Данилович відзначив важливість наукової роботи студентів із врахуванням поглибленого дослідження податкових реформ. Студенти погодились із тезою, що набуті в результаті науково-дослідної роботи майстерність та навики значною мірою підвищують конкурентоспроможність майбутніх бухгалтерів та аудиторів.

Дякуємо всім учасникам, і бажаємо подальших успіхів у навчанні та вагомих здобутків в опануванні майбутньою професією!