Обговорюємо ОПП: Методичний семінар кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Методичні семінари є важливим елементом діяльності кафедри фінансів, банківської справи та страхування, формою науково-методичної роботи і мають на меті підвищення якості освіти та професійної майстерності викладачів.

19.05.2022 р. відбувся методичний семінар кафедри за результатами моніторингу якості освітньо-професійної програми 072 «Фінанси, банківська справа та страхування». На методичному семінарі обговорили:  актуальні питання організації навчально-виховного процесу; підходи до розв’язання існуючих проблем підвищення якості освіти та професійної майстерності викладачів; пропозиції щодо удосконалення та внесення змін до освітньо-професійної програми 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».