Вільна конференція «Міжнародне співробітництво університетів у навчанні протягом життя»

Ректор Університету WSB в Познані із задоволенням запрошує вас взяти участь у міжнародній конференції з міжнародного співробітництва університетів у сфері навчання протягом життя.

Участь у конференції, включаючи проживання, – безкоштовна. Крім того, приймаюча організація відшкодує витрати на проїзд до 100 євро та витрати на розміщення до 60 євро.

• Дата: 12 квітня 2018 року
  • Місце проведення: Університет WSB в Познані (WSB) Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, вул. Powstancow Wielkopolskich 2a, 61-895 Познань, Польща
  • Контакт: wsb.ic@wsb.poznan.pl

Конференція спрямована на:

• Створення можливостей для учасників щодо встановлювати контактів та партнерських зв’язків з університетами Європи та Азії
  • Бути платформою для учасників, щоб вони представляли свої університети та свій досвід у сфері навчання протягом усього життя
  • Створити можливість для учасників знаходження партнерів для міжнародних проектів, особливо проектів, що фінансуються ЄС
  • Ознайомлення учасників з результатами проекту KIPAM

Конференція буде організована також з метою поширення результатів міжнародного проекту KIPAM (Knowledge Is Power, Age Ain’t Matter), проведеного Університетом WSB в Познані в рамках програми Erasmus +.

Конференція не має наукового характеру. Тому ми не плануємо жодних наукових виступів, а навпаки, учасники будуть презентувати інформацію про свої університети та їх діяльність та досвід у сфері навчання протягом усього життя. Учасникам також буде запропоновано підготувати письмову інформацію або короткі статті про ці теми. Вони будуть опубліковані в матеріалах конференції. Ми не плануємо публікувати наукові статті з інших предметів.

На прохання учасника, WSB видає сертифікат про участь у конференції.

Конференція буде проведена англійською мовою. Ми не плануємо переклади на інші мови.

Завантажити подробиці конференції.