Університет Коменського, запрошує випускників магістрів до аспірантури

Партнерський університет НАСОА, Університет Коменського, запрошує випускників магістрів до аспірантури на 2018/2019 академічний рік.

• Чи хотіли б Ви стати студентом аспірантури на найкращому та прогресивному факультеті соціальних наук у Словаччині?
  • Чи зацікавлені ви в проведенні досліджень у галузі європейської політики, політології, міжнародних відносин, політичної соціології, прав людини, ЄС, міжнародних інституцій та організацій?
  • Чи хотіли б Ви стати частиною дослідницьких груп Інституту європейських досліджень та міжнародних відносин?

Сфери досліджень на рівні кандидата наук:

Політика ЄС / європеїзація / розширення ЄС та демократична консолідація, соціальні рухи, громадянське суспільство та громадянство ЄС на/або на національному рівні, національна та європейська політична еліта / ініціативи загальноєвропейських громадян, порівняльна соціальна політика.

Стипендія становить 600 EUR/місяць

• успішним кандидатам гарантується житло
  • ваші дослідження будуть підтримані за допомогою міжнародної схеми гранту докторантів
  • участь у дослідницьких проектах в Інституті