Відбулась VI студентська наукова конференція «Уживання термінологічної лексики у мові професійного спілкування»

20 березня 2018 року кафедра іноземних мов Національної академії статистики обліку та аудиту провела щорічну VI студентську наукову конференцію «Уживання термінологічної лексики у мові професійного спілкування», у якій взяли участь студенти I-V курсів усіх спеціальностей.

Учасники конференції підготували цікаві та змістовні доповіді-презентації англійською мовою:

• Ібрагімова Лола, Лисенко Марина
    тема доповіді: «Boss – Employee Relationships»
    (Фінансово-економічний факультет, ІV курс; науковий керівник – Н. М. Дюканова)
  • Майстренко Анастасія, Колос Ольга
    тема доповіді: «Happiness at Work»
    (Фінансово-економічний факультет, V курс; науковий керівник – Н. М. Дюканова)
  • Луговська Альона, Білойван Вікторія
    тема доповіді: «Banks and Banking»
    (Фінансово-економічний факультет, II курс; науковий керівник – М. В. Чобан)
  • Бабіч Софія, Мельниченко Юлія
    тема доповіді: «How to Avoid Stress and Recover from Stress Faster»
    (Фінансово-економічний факультет, І курс; науковий керівник – О. Ф. Загородня)
  • Рябов Владислав
    тема доповіді: «Success Story of Starbucks»
    (Обліково-статистичний факультет, III курс; науковий керівник – О. Ф. Загородня)
  • Гунько Дмитро
    тема доповіді: «Money System»
    (Фінансово-економічний факультет, II курс; науковий керівник – І .В. Стогній)
  • Матвєєва Марія
    тема доповіді: «The Role of Computers in Modern Life»
    (Обліково-статистичний факультет, II курс; науковий керівник – А. Л. Касьяненко)
  • Харченко Неля
    (Обліково-статистичний факультет, IV курс; науковий керівник – Л. І. Никонорова)
  • Бутузов Дмитро
    тема доповіді: «Jordan Belfort»
    (Фінансово-економічний факультет III курс, науковий керівник – Т. Ф. Погорєлова)

Доповіді студентів-учасників викликали жваве обговорення як самими учасниками, так і викладачами кафедри.

Заключне слово взяла завідувач кафедри іноземних мов, кандидат філологічних наук, доцент Марина Миколаївна Горюнова та подякувала студентам за участь у конференції, вручивши їм почесні грамоти.