Відбулася XVI Всеукраїнська наукова «Розвиток системи обліку, аналізу та аудиту в Україні: теорія, методологія, організація»

23 березня 2018 року у Національній академії статистики, обліку та аудиту відбулася XVI Всеукраїнська наукова «Розвиток системи обліку, аналізу та аудиту в Україні: теорія, методологія, організація», присвячена пам’яті д.е.н., професора, Заслуженого діяча науки і техніки України О.С. Бородкіна.

Важливими напрямами роботи конференції були актуальні питання сучасного стану обліку, оподаткування, аналізу, аудиту, інформаційних технологій та неперервної освіти – їх проблеми, розвиток, удосконалення та перспективи в умовах глобалізації економіки України.

На пленарному з привітаннями виступили проректор з науково-педагогічної та виховної роботи НАСОА, д.е.н., професор Момотюк Л.Є., завідувач кафедри обліку та оподаткування д.пед. н., професор Теловата М.Т.

Цього року у Конференції взяли участь 48 науковців з усієї країни. Гостями Конференції були ректор Львівського торговельно-економічного університету, к.е.н., професор Куцик П.О.; завідувач кафедри «Бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування» Харківського державного університету харчування та торгівлі д.е.н., професор Бочуля Т.В.; завідувач кафедри «Обліку та оподаткування» Миколаївського національного аграрного університету д.е.н., професор Дубініна М.В.; завідувач кафедри «Обліку та оподаткування» Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, к.е.н., професор Мельник Т.Г.; професор Державного університету інфраструктури і технологій д.е.н. Малишкін О.І.; Вчений секретар НЦ «МАН України» МОН України та НАН України к.пед.н., ст. науковий співробітник Савченко І.М.; професор Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана, к.е.н. Гриненко А.М.; доцент національного університету «Львівська політехніка» к.е.н. Грицай О.І.; доцент кафедри «Обліку та оподаткування» Національного аграрного університету м. Біла Церква, к.е.н. Хом’як Н.В.; доцент Міжнародного науково-технічного університету ім. Юрія Бугая, к.е.н. Іванова Т.М.; ст. науковий співробітник відділу інформаційно-дидактичного моделювання НЦ «МАН України» МОН України та НАН України, к.пед.н. Ростока М.Л.; ст. науковий співробітник Служби інформаційно-аналітичного забезпечення органів державної влади, к.е.н. Кулицький С.П., які поділилися своїми ідеями та науковими позиціями з розвитку сучасного обліку, аналізу, аудиту, оподаткування та компетентнісних підходів до професійної підготовки майбутніх фахівців у вищих навчальних закладах України.

Під час проведення конференції не обійшлося без приємних несподіванок: Вчений секретар НЦ «МАН України» Савченко І.М. від Президента Національної академії наук України академіка Бориса Патона і Президента Малої академії наук України, д.фіз.-матем. наук, професора Станіслава Довгого вручила Почесну Грамоту Національної академії наук України завідувачу кафедри «Обліку та оподаткування», д.пед.н., професору Теловатій Марії Теодозіївні, а також Подяки МАН України викладачам кафедри: д.е.н., доценту Зоріній Олені Анатоліївні, к.е.н., доценту Петраковській Олені Володимирівні, к.е.н., доценту Курило Ганні Михайлівні.

Конференція відбувалася в чудовій атмосфері доброзичливості та розуміння, цікавих доповідей та дружніх дискусій. Кожен із учасників конференції отримав цінний досвід, нові знайомства, приємні враження, позитивні емоції, збірники тез наукової конференції та сертифікати учасників.