Відбулася XVI Всеукраїнська студентська конференція

22 березня 2018 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбулася XVI Всеукраїнська студентська конференція, присвячена пам’яті д.е.н., професора, Заслуженого діяча науки і техніки України Олексія Сергійовича Бородкіна.

З вітальними словами виступили: перший проректор НАСОА, д.е.н., професор Редько Олександр Юрійович, завідувач кафедри обліку та оподаткування, д.пед.н., професор Теловата Марія Теодозіївна, менеджер зі зв’язків з громадськістю редакції газети «Все про бухгалтерський облік» Пономаренко Оксана Валеріївна.

У роботі конференції взяли участь 97 учасників-студентів III-V курсів ВНЗ України. Основні питання конференції були присвячені актуальним проблемам, які пов’язані із сучасними підходами до бухгалтерського обліку, оподаткування, аналізу, аудиту та перспективами їх розвитку.

Із цікавими, науковими доповідями та презентаціями виступили: Мороз Юля – студентка Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка; Барановська Яна та Шандарівська Юля – студентки Національного університету біоресурсів і природокористування України; Лозоцька Катерина – студентка Національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана; Кучиров Максим – студент Ржищівського індустріально-педагогічного коледжу; Маноіл Лія, Гуменюк Дар’я, Дробченко Яна, Ткаченко Тетяна – студенти Національної академії статистики, обліку та аудиту.

Завідувач кафедри обліку та оподаткування М.Т.Теловата, підводячи підсумки студентської конференції, щиро подякувала всім учасникам (студентам та викладачам) за цікаві виступи-презентації, вручила сертифікати, грамоти і висловила впевненість, що студентська наука в НАСОА має гарні перспективи.