Гостьова лекція від стейкхолдера

25 травня 2022 року на запрошення завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування доктора економічних наук, професора, Заслуженого економіста України Бондарук Таїсії Григорівни для студентів Освітньо-професійних програм 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» та 071 «Облік і оподаткування» стейкхолдером Кучеренко Людмилою Василівною, HR-бізнес-партнером ПриватБанку було проведено гостьову лекцію на тему «Можливості та перспективи працевлаштування у ПриватБанку».

На гостьовій лекції від стейкхолдера також були присутні та взяли активну участь у її обговоренні проректор з науково-педагогічної та виховної роботи – директор Фахового коледжу бізнесу та аналітики НАСОА кандидат економічних наук, доцент Юрченко Олександр Анатолійович, декан фінансово-економічного факультету, кандидат економічних наук, доцент Пархоменко Вікторія Вікторівна, декан обліково-статистичного факультету доктор економічних наук, доцент Пилипенко Олексій Іванович, студенти Фахового коледжу бізнесу та аналітики НАСОА.

Особливо жваву дискусію викликали питання студентів про систему захисту інформації в банках, особистих даних клієнтів і банківських ресурсів під час масштабного вторгнення Росії до України. Відповіді Людмили Василівни, які вказують на повний захист інформації та швидку реакцію і вміння звести ризиковість до мінімуму працівниками всіх задіяних служб банку в цьому процесі, ще більше надихнули студентів на подальші перспективи працевлаштування в АТ КБ «ПриватБанк». Крім того, високий професіоналізм і вміння приймати швидко тактичні рішення працівниками банку, породжують впевненість у  національних кадрах.

Щиро вдячні Кучеренко Людмилі Василівні за гостьову лекцію, яка виявилась цікавою і корисною для студентів.

.