30 травня 2022 року на кафедрі обліку, аудиту та оподаткування відбулося чергове засідання студентського наукового товариства «Аудитор сучасності». Засідання було проведено у форматі Zoom-конференції на тему: «Моніторинг оцінювання внутрішньої системи контролю якості суб’єктів аудиторської діяльності».

Учасники засідання обговорили актуальні питання проведення моніторингу оцінювання внутрішньої системи контролю якості суб’єктів аудиторської діяльності, основні нормативні вимоги та порядок документального оформлення й звітування за результатами моніторингу.

Студенти та викладачі активно долучились до дискусії щодо можливих недоліків, які можуть бути виявлені за результатами моніторингу та порядку впровадження рекомендацій щодо дій, спрямованих на виправлення виявлених недоліків.

Активна участь студентів в обговоренні зазначених актуальних питань  розвиває та удосконалює їх професійні знання та навики, а також забезпечує формування інтересу до подальшого здійснення наукових досліджень в сфері аудиту та аудиторської діяльності.