«Моніторинг чинного законодавства з питань обліку в банках України»

Відповідно до плану проведення засідань студентського наукового товариства «Сучасний бухгалтер» на 2022-2023 н.р. було проведено семінар-дискусію на тему: «Моніторинг чинного законодавства з питань обліку в банках України» для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» під керівництвом кандидата економічних наук, доцента, доцента кафедри обліку, аудиту та оподаткування Петраковської Олени Володимирівни.

Засідання пройшло з обговорення надзвичайно актуальних проблем та змін у нормативно – правовому регулюванні бухгалтерського обліку в банках України на період воєнного стану.  Завідувач кафедри обліку, аудиту та оподаткування, доктор економічних наук, доцент Шульга Світлана Володимирівна відзначила важливість наукової роботи здобувачів вищої освіти.

Дякуємо всім учасникам, і бажаємо подальших успіхів у навчанні та вагомих здобутків в опануванні майбутньою професією.