Вітаємо студентів групи 12.01/1 «Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю» з успішним складанням п’яти заліків по іспитах АССА!

Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи
і до учня, він – досконалий учитель.
Л.Толстой

АССА – глобальна асоціація професіоналів в області фінансів і обліку. Знання, отримані в АССА, відповідають вимогам роботодавців у будь-якій сфері і гарантують підготовку фахівців самого широкого профілю. Сертифікати АССА надають перевагу у процесі проходження співбесіди з роботодавцем для отримання високих посад.

Студенти групи 12.01/1, які навчаються за магістерською програмою «Облік і аудит в управлінні підприємницькою діяльністю» отримують п’ять заліків по іспитах АССА, зокрема:

• F1 «Роль бухгалтера у бізнес-середовищі»
  • F2 «Управлінський облік»
  • F3 «Фінансовий облік»
  • F4 «Корпоративне і підприємницьке право»
  • F8 «Аудит та підтвердження звітності»

За результатами отриманих заліків по іспитах та здачі зазначених іспитів студенти можуть отримати :

1. Диплом з фінансового обліку та бізнесу (АССА), та;
  2. 2 заліки (F4 «Корпоративне і підприємницьке право» та F8 «Аудит та підтвердження звітності») із 6 необхідних для отримання поглибленого диплому з фінансового обліку та бізнесу (АССА).

Для отримання поглибленого диплому з фінансового обліку та бізнесу студентам необхідно здати наступні іспити по:

• F5 – «Підготовка звітності для управління»
  • F6 – «Бізнес-податки та оподаткування»
  • F-7 – «Фінансова звітність»
  • F-9 – «Фінансовий менеджмент»

Студенти групи 12.01/1 висловлюють щиру вдячність ректору академії Осауленку О.Г., декану факультету «Облік та аудит» Пилипенку О.І., викладачам кафедр: аудиту, теорії бухгалтерського обліку та бухгалтерського обліку Академії за надані знання, вміння та забезпечення набуття навичок по дисциплінам, які забезпечили можливість стати членом АССА та отримати сертифікати АССА.