Тиждень фінансового факультету 2016!

Тиждень фінансового факультету 2016!

З 24 по 28 жовтня 2016 року проходив Тиждень фінансового факультету, проведення якого вже встигло стати доброю щорічною традицією на факультеті. Студенти та викладачі демонстрували свої наукові здобутки і творчі таланти.

Як і будь-яке свято, тиждень факультету розпочався із привітань та солодкого ПІМ-пікника.

Також 24 жовтня під егідою кафедри фінансів відбулася VI студентська науково-практична конференція: «Проблеми та перспективи сучасного розвитку фінансової системи України», у якій молоді автори зробили спробу знайти підхід до висвітлення і обґрунтування наукових питань, подати своє бачення актуальних економічних проблем.

25 жовтня студенти зустрілися з радником Голови Державної служби статистики України В.О. Піщейко. Темою обговорення була роль фінансових ресурсів в економіці України.

До 160-ої річниці від дня народження Івана Франка кафедрою сучасних європейських мов була проведена Всеукраїнська науково-практична студентська конференція на тему: «Європейські вектори творчої спадщини Івана Франка». Конференція об’єднала молодих дослідників творчості видатного українського поета нашої Академії, Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, Київського педагогічного університету імені Бориса Грінченка, Національного транспортного університету, Національного авіаційного університету.

Середа 26 жовтня була позначена спортивним духом змагань. У спортивній залі зійшлися у запеклій боротьбі команди фінансового, економіко-статистичного факультетів та факультету обліку та аудиту. Захоплююча, емоційна боротьба принесла велике спортивне задоволення всім учасникам змагань, на спортивному майданчику панувала приємна, дружня атмосфера. Учасники турніру позмагались у естафетах, продемонстрували свою силу та влучність. За підсумками всіх етапів змагань третє місце зайняли команда економіко-статистичного факультету, команда факультету обліку та аудиту посіла друге місце і заслуженими переможцями стала команда фінансового факультету. Всі учасники отримали оригінальні нагороди – можливість весело провести вільний час із своїми друзями у Dream Town. Дякуємо викладачам кафедри фізичного виховання за організацію та проведення чудового заходу!

У четвер 27 жовтня традиційно відбулися Нобелевські читання. Кафедра фундаментальних економічних дисциплін НАСОА разом із студентським економічним товариством «Golden Capital» організувала круглий стіл з нагоди чергового присудження однієї з найпрестижніших міжнародних премій – Нобелівської.

Свої презентації представили Штельмах Ілона (гр. 14.04/3), Мотузенко Андрій (гр. 14.04/2), Красножон Володимир (гр. 15.04), Мащенко Ганна та Козяр Тетяна (гр. 12.04/1), Ібрагімова Лола (гр. 14.04/2), Федорчук Руслан та Швидка Аліна (гр. 12.04/3), Кролівець Юлії та Огієвич Вікторії (гр. 13.04/2), Алексєєва Валерія та Герасимчук Каріна (гр. 13.04/1).

У ході роботи круглого столу обговорювалися питання, які охопили всю сферу Нобелівських вручень – від історії виникнення до сьогоднішнього часу. Особлива увага була приділена лауреатам Нобелівської премії у галузі економіки. Учасники круглого столу дізналися, що хоча, серед лауреатів Нобелівської премії поки що немає українців за громадянством, Україна є батьківщиною семи Нобелівських лауреатів. Водночас серед всесвітньо відомих нобелівських лауреатів є вчені, письменники, діячі культури, які народилися, зростали чи жили і працювали в Україні чи мали українське походження. Тож нам є чим пишатися і на кого рівнятися!

Родзинкою тижня стала музично-літературна композиція «Більш, ніж меч, і огонь, і стріла, і коса, небезпечне оружжя – жіноча краса» (за творами збірки Івана Франка «Зів’яле листя»), яку підготували студенти наукового гуртка «СіЧ» («Слово і час») під керівництвом викладачів кафедри сучасних європейських мов З.Д. Варавкіної та О.Д. Яковенко разом з викладачами Академії. Яскравою несподіванкою для всіх стало виконання поезії Івана Франка завідувачем відділення заочного та дистанційного навчання Л.В. Дериглазовим та деканом факультету обліку та аудиту О.І. Пилипенком. Глядачі отримали незабутні враження та відкрили для себе нові творчі таланти нашого колективу.

Завершився тиждень факультету презентаціями композицій «Осінні барви рідної землі». Свої творчі роботи представили студенти груп 15.04, 14.04/3, 13.04/1, 2.

Висловлюємо вдячність всім студентам, викладачам та працівникам Академії, які підтримували нас та разом з нами святкували 16-річчя фінансового факультету!

Тож, до зустрічі наступного року!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *