Свято вручення дипломів випускникам 2016

7 – 8 липня 2016 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбулося Свято вручення дипломів випускникам бакалаврам та спеціалістам.

Розділити радість свята із випускниками прийшли їхні батьки, друзі, викладачі, наставники та гості.

Привітали та вручили дипломи випускникам ректор Академії, доктор наук з державного управління, професор, член-кореспондент НАН України Олександр Григорович Осауленко, проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, доктор економічних наук, професор Момотюк Людмила Євгеніївна, декан економіко-статистичного факультету, доктор економічних наук, професор Пантелеєв Володимир Павлович, декан факультету обліку та аудиту, доктор економічних наук, професор Пилипенко Олексій Іванович, декан фінансового факультету, кандидат економічних наук, професор Пархоменко Вікторія Вікторівна. Щирі та напутні слова побажань почули випускники і від завідувачів кафедр, викладачів.

Шановні випускники, щасливого вам старту у вашій кар’єрі, вагомих досягнень та нових перемог на життєвому шляху!