ІІ тур інтелектуальної гри «Найрозумніший»

28 березня 2017 року у Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся ІІ тур інтелектуальної гри «Найрозумніший», на який з’їхались учні загальноосвітніх шкіл та студенти ПТУ, коледжів з різних куточків України.

Яскраві ведучі, студенти Академії Дідук Владислав та Коляда Анна, впевнено керували грою. Учасники демонстрували свої знання з економіки, математики, географії, літератури, мистецтва, писемності, народних традицій і пісень.

Відповіді оцінювало компетентне журі у складі проректора з науково-педагогічної та виховної роботи, доктора економічних наук, професора Л.Є.Момотюк, декана економіко-статистичного факультету, доктора економічних наук, професора В.П.Пантелеєва, декана фінансового факультету, кандидата економічних наук, доцента В.В.Пархоменко, завідувача кафедри фінансів, доктора економічних наук, професора Т.Г.Бондарук.

Перемогу у грі здобув Перкатий Назар, студент державного навчального закладу «Гайворонський політехнічний коледж».

Друге місце посіли Табала Катерина, студентка державного професійно-технічного навчального закладу «Шосткинське вище професійне училище» та Седлер Діна, учениця загальноосвітньої школи смт. Завалля Гайворонського району Кіровоградської області.

Дипломи ІІІ ступеня отримали Корж Володимир, учень ліцею Шосткинської міської ради, Бєла Діана, учениця загальноосвітньої школи №1 м. Гайворон, Колесник Анастасія, учениця Гайворонської гімназії № 5, Пашко Олексій, студент Гайворонського політехнічного коледжу, Русан Дмитро, студент Шосткинського вищого професійного училища.

Окремими відзнаками журі нагородило Шевченко Ольгу та Шпильову Ангеліну – студенток Кіровоградського машинобудівного коледжу; Кабиша Артема, Мечика Павла, Щербак Катерину – учнів ліцею Шосткинської міської ради; Гуслісту Анастасію та Чепіжко Віру – студенток Гайворонського політехнічного коледжу; Якубовську Крістіну – ученицю загальноосвітньої школи № 2 м. Гайворон; Лукьянову Вероніку – ученицю загальноосвітньої школи с. Григоріївка Бахмацького району Чернігівської області.

Гарний настрій своїми концертними номерами підтримували гості Академії: Ткач Володимир Петрович – педагог-організатор загальноосвітньої школи смт. Завалля; Шаманський Олег – студент Гайворонського політехнічного коледжу; студенти нашої Академії Борисенко Людмила та Одесюк Інна.