Щоденні Архіви: 13.10.2023

Вивчення англійської мови студентами-іноземцями Академії

Пишаємося активністю наших студентів-іноземців у частині вивчення англійської мови, яку проводила к.філ.н., доцент кафедри іноземних мов НАСОА Марина Миколаївна Горюнова.

Конференція студентів щодо обрання студентської ради Академії

11 жовтня 2023 року в режимі online в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбулася Конференція студентів, в рамках якої було обрано органи студентського самоврядування, зокрема Голову студентського парламенту, заступника та секретаря. Головою студентської ради НАСОА було обрано Шкляра Едуарда Юрійовича, здобувача вищої освіти 2 курсу спеціальності “Комп’ютерні науки”. Заступником голови студентської ради НАСОА було обрано Счастливого Романа Олександровича, здобувач вищої освіти 1 курсу спеціальності “Право”. Секретарем студентської ради НАСОА обрано Катасонову Кароліну Костянтинівну, здобувачку вищої освіти 1 курсу спеціальності “Право”. Вітаємо та бажаємо успіхів у подальшій роботі.

Лекція від ІТ-компанії Genesis

Студенти Національної академії статистики, обліку та аудиту 1 та 2 курсів освітньої програми «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» та Фахового коледжу бізнесу та аналітики 3 курсу освітньої програми «Інженерія програмного забезпечення» під керівництвом к.е.н., доцента кафедри статистики, IT та математичних методів в економіці Ставицького Олександра Вікторовича відвідали лекцію в рамках всеукраїнських курсів від ІТ-компанії Genesis, яка відбулась в онлайн форматі. Під час лекції представники компанії Genesis обговорили, що таке IT продукт та хто стоїть за його створенням; чому курси за сферами продуктового IT від Genesis – перший крок студента в продуктовому IT. А також особливості роботи продуктової ІТ-компанії, roadmap ніші продукту та місце ІТ-спеціаліста в ньому, що таке T-Shaped спеціаліст […]