Щоденні Архіви: 18.11.2022

У рамках вивчення навчальної дисципліни «Національна економіка» для студентів 2 курсу економічних спеціальностей НАСОА завідувачем кафедри електропостачання НТУУ “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, кандидатом економічних наук, доцентом Денисом Григоровичем Дерев’янко була проведена гостьова лекція на тему: «Роль енергетичного сектору в національній економіці: реалії для України під час війни». Студенти отримали інформацію про структуру та поточний стан енергетичного ринку України в умовах війни; перспективи теплозабезпечення громадських будівель; роль енергетичного менеджменту та енергоефективності; перспективи відновлення та роботи енергетичного ринку України у післявоєнний період. Дякуємо організаторам заходу та пану Денису за цікаву та корисну лекцію!