Щоденні Архіви: 08.11.2022

Науково-практичний семінар: «Проектний менеджмент: розширення можливостей»

08 березня 2022 року викладачі та студенти Академії взяли участь у науково-практичному семінарі на тему «Проектний менеджмент: розширення можливостей», організованому кафедрою економіки та менеджменту ЗЕД. Під час семінару розглядалися питання управління проєктами; пошуку причин провалу проєктів. Особливу увагу було приділено ролі проєктного менеджера, знанням та навичкам, якими він має володіти. Дякуємо модератору заходу доценту кафедри Олені Мотузці за актуальний, цікавий та змістовний семінар.

Ніщо не може стати на заваді здобуття якісної освіти

Аварійні відключення електроенергії, проблеми із зв’язком та інтернетом  не можуть обмежити прагнення отримати якісні знання та бажаний рівень освіти. Головним тут є внутрішні мотиви людини до розвитку і самовдосконалення. Цю тезу сьогодні вкотре підтвердили студенти третього курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які презентували свої бачення сутності та практики застосування відомих теорій мотивації в умовах сьогодення Пишаємось нашими студентами! Тримаємо освітній фронт!