Щоденні Архіви: 20.10.2022

Відбулась ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегія розвитку України: фінансово-економічний та гуманітарний аспекти»

17 жовтня 2022 року відбулась ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Стратегія розвитку України: фінансово-економічний та гуманітарний аспекти», присвячена пам’яті першого ректора Національної академії статистики, обліку та аудиту, доктора економічних наук, професора, Заслуженого економіста України Івана Ісаковича Пилипенка.  Організаторами конференції були Національна академія статистики, обліку та аудиту, Львівський торговельно-економічний університет, Кооперативно-торговий університет Молдови (Молдова), Ченстоховський технологічний університет (Польща). Цьогорічна конференція, як і вісім попередніх, ще раз підтвердила бажання науковців обмінюватися думками,  зацікавленість проблемою діалогу. Завдяки наполегливій праці організаторів конференції учасники отримали можливість невимушено обмінюватися спостереженнями, відкривати нові для себе імена. Оргкомітет щиро дякує всім за участь у роботі конференції!

«Страхування. Страховий ринок»

17 жовтня 2022 року відбулася відкрита онлайн-лекція з дисципліни «Фінанси» для здобувачів вищої освіти ІІІ курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» на тему «Страхування. Страховий ринок», що була проведена завідувачем кафедри фінансів, банківської справи та страхування Національної академії статистики, обліку та аудиту, доктором економічних наук, професором Бондарук Таїсією Григорівною. Лекція характеризувалася чіткою структурою, логічністю, доступністю та аргументованістю викладу матеріалу. Бездоганно оформлена презентація ілюструвала центральні моменти лекції. Позитивним аспектом лекції була постійна взаємодія лектора із здобувачами вищої освіти. Постановкою проблемних питань, ознайомленням з історією наукового пошуку, залученням студентів до діалогу, використанням доречних та вмотивованих засобів активізації уваги студентів, висловленням власних міркувань Таїсія Григорівна стимулювала активність здобувачів вищої освіти, розвиток їх […]