Щоденні Архіви: 30.10.2022

«Забезпечення академічної доброчесності у закладах вищої освіти»

26 жовтня 2022 р. в онлайн-форматі кафедрою фінансів, банківської справи та страхування було проведено методичний семінар на тему: «Забезпечення академічної доброчесності у закладах вищої освіти». Модератором заходу виступила к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Людмила Миколаївна Богріновцева. Предметом обговорення стали вітчизняні нормативні документи, що регулюють питання дотримання академічної доброчесності, принципи та види порушень академічної доброчесності, а також види академічної відповідальності за порушення академічної доброчесності, як педагогічними, науково-педагогічними та науковими працівниками закладів вищої освіти, так і здобувачами вищої освіти. Науковий семінар відбувся у жвавій атмосфері, а основним його меседжем стало те, що система забезпечення академічної доброчесності покликана попередити порушення, а не боротись з їх наслідками.

Зустріч Голови студентського самоврядування зі студентами Академії

28 жовтня 2022 році відбулася онлайн зустріч голови Студентського парламенту НАСОА, Задерейко Дар’ї зі студентами першого курсу Академії. На зустрічі, голова студентського парламенту презентувала цілі, перспективи та напрями роботи студентського самоврядування та запросила студентів Академії до співпраці. Запрошеними до зустрічі були представники Академії: проректор з наукової та виховної роботи, Олександр Юрченко та декан фінансового факультету, Вікторія Пархоменко.