Лекція «The theoretical links between business strategy and a national development strategy»

6 жовтня 2015 року в Києво-Могилянській академії була прочитана лекція англійською мовою «The theoretical links between business strategy and a national development strategy», яку відвідали засновники молодіжної громадської організації «Young Generation». З лекцією виступив Ерік С. Райнерт – учасник Київського міжнародного економічного форуму, професор Норвезького інституту стратегічних досліджень, професор стратегій розвитку в Талліннському технічному університеті Естонії, очолює в Норвегії міжнародний фонд «Другий канон» (The Other Canon Foundation).

Райнерт має ступінь бакалавра університету Санкт-Галлен, Швейцарія, і ступінь магістра ділового адміністрування Гарвардського університету. Кандидат економічних наук Корнельського університету.

Пропрацювавши в 54 країнах світу, доктор Райнерт має великий підприємницький досвід. Його книга «Як багаті країни розбагатіли і чому бідні країни залишаються бідними» була переведена на 18 мов світу.