Пам’ятаємо та продовжуємо наукові надбання

16 жовтня 2015 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Стратегія розвитку України: економічний та гуманітарний виміри», яка була присвячена світлій і невмирущій пам’яті першого ректора Академії, доктора економічних наук, професора, заслуженого економіста України Івана Ісаковича Пилипенка.

Фото: Виступ доктора економічних наук, професора, екс-прем’єр–міністра Вірменії Багратяна Гранта Араратовича.Великий інтерес привернули доповіді зарубіжних учасників конференції. Найгостріша проблема сучасної України – фінансова ситуація та її взаємозв’язок з макроекономічними індикаторами – стала темою виступу доктора економічних наук, професора, екс-прем’єр–міністра Вірменії Багратяна Гранта Араратовича.

Доктор фізико-математичних наук, професор Батумського державного університету імені Шота Руставелі Дідманідзе Ібраім Шотаєвич представив результати осмислення гуманітарного питання про культурну роль Грузії в історії України.

Про участь у роботі конференції заявили 117 представників науки і освіти з різних вищих навчальних закладів і наукових установ України (м. Київ, м. Львів, м. Житомир, м. Харків, м. Рівне, м. Черкаси), зокрема: ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Київського національного торговельно-економічного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Національного авіаційного університету, ДВНЗ «Університет банківської справи», ДННУ «Академія фінансового управління», Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харківського інституту фінансів Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, Харківського державного університету харчування і торгівлі, Житомирського національного агроекологічного університету, Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка», Черкаського навчально-наукового інституту Університету банківської справи.

У своїх доповідях учасники конференції представили наукові результати аналітичного осмислення сутності сучасних проблем модернізації соціально-економічного, гуманітарного, освітнього, наукового простору та перспектив розвитку України.