Жовтневе засідання гуртка «Аналітик»

Жовтневе засідання гуртка «Аналітик»

Згідно з планом роботи кафедри статистики, інформаційних технологій та математичних методів в економіці Національної академії статистики, обліку та аудиту було проведено жовтневе засідання студентського гуртка «Аналітик».

Цього разу тема засідання «Особливості написання наукових тез» була присвячена правилам оформлення тез доповідей.

Тема обрана викладачами кафедри невипадково, адже 5 грудня у НАСОА відбудеться XXI Міжнародна науково-практична конференція з нагоди Дня працівників статистики, активну участь в якій, разом із науковцями, беруть і студенти.

На засіданні були присутні студенти 2-4 курсів ОП «Прикладна статистика та бізнес-аналітика». Зі сторони професорсько-викладацького складу кафедри завітала на засідання гуртка к.е.н., доцент, доцент кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці – Червона С.П.

Модератор зустрічі – к.е.н., доцент кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці – Горобець О.О.

Під час засідання студенти були ознайомлені зі структурою, стандартними вимогами до оформлення та правилами написання наукових тез доповідей.

На завершення викладачі анонсували основні тематичні напрями  Конференції з нагоди Дня працівників статистики та запропонували студентам обдумати теми потенційних тез.