Міждисциплінарна лекція на тему «Особливості формування іміджу управлінця»

30 листопада к.пед.н., доцентом кафедри філософії, права та соціально-гуманітарних дисциплін НАСОА – Черушевою Г.Б. проведено лекцію на тему «Особливості формування іміджу управлінця» в рамках вивчення дисципліни «Психологія управління» для студентів 5 курсу освітнього рівня «магістр» ОПП «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

На заняття була запрошена к.е.н., доцент кафедри статистики, ІТ та математичних методів в економіці – Горобець О.О., яка розкрила питання формування іміджу компанії, бренда та особистості в соціальних мережах.

Сьогодні соціальні медіа стали невід’ємною складовою як у повсякденному житті пересічної людини, так і бізнесу та управлінців зокрема, а тому тема була близькою кожному із присутніх, що підтвердилось жвавим обговоренням матеріалу.