Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування»

03 березня 2023 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування».

Організатором та відповідальною за проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади була кафедра обліку, аудиту та оподаткування

У заході взяли участь 15 здобувачів вищої освіти  ІV курсу, які навчаються за  освітньо-професійною програмою «Облік, аудит та оподаткування».

За результатами І етапу перемогу здобули:

• І місце – Подран Анна  (група 19.01)
  • ІІ місце – Селезень Мілена (група 19.01);
  • ІІІ місце – Пахарина Анна (група 19.01).

Вітаємо учасників та переможців олімпіади і бажаємо подальших творчих та наукових здобутків.