Обговорюємо результати Олімпіади

Обговорюємо результати Олімпіади

06.03.2023 р. на позачерговому засіданні студентського наукового гуртка «Підкорювачі наукових вершин» відбулося обговорення результатів І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Менеджмент».

Конкурсне завдання складалося з двох блоків – тестування (70 тестових завдань), які передбачали комплексну перевірку рівня знань студентами теоретичного матеріалу дисципліни, а також 2 практичних завдання на визначення вміння втілювати набуті знання на практиці та навичок ухвалення оптимальних управлінських рішень.

В Олімпіаді, яку було організовано та проведено 01 березня 2023 року кафедрою менеджменту, маркетингу та публічного адміністрування, взяли участь члени студентського наукового гуртка «Підкорювачі наукових вершин», а також студенти 2 та 3 курсів чотирьох освітньо-професійних програм: «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Прикладна статистика та бізнес-аналітика», «Публічне управління та адміністрування», «Фінанси банківська справа та страхування».

Відповідно до результатів виконаних завдань, перемогу в Олімпіаді здобули:

  • І місце – Заярний Тимур (студент ІІІ курсу освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування»);
  • ІІ місце – Тимощук Лілія (студентка ІІІ курсу освітньо-професійної програми «Фінанси, банківська справа та страхування») та Головко Дмитро (студент ІІІ курсу освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування»);
  • ІІІ місце – Приходюк Анастасія (студентка ІІІ курсу освітньо-професійної програми «Прикладна статистика та бізнес-аналітика») та Поплавська Катерина (студентка ІІІ курсу освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування»).

Вітаємо переможців!

Пишаємось студентами НАСОА, які прийняли участь в Олімпіаді та продемонстрували високі знання з дисципліни «Менеджмент»!

Бажаємо всім подальших успіхів у науковій діяльності та нових творчих звершень!