Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інформатика»

22 лютого 2023 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інформатика».

Організатором та відповідальною за проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади була кафедра статистики, інформаційних технологій та математичних методів в економіці.

У заході взяли участь 22 здобувача вищої освіти І курсів всіх освітньо-професійних програм.

Учасники повинні були вирішити конкурсне завдання, яке включало 2 розділи, а саме: розділ з форматування тексту (6 завдань) та графічний блок (1 завдання). Максимальна кількість балів, яку могли отримати здобувачі вищої освіти – 100 балів.

За результатами І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інформатика» перемогу в олімпіаді здобули:

• І місце – Зігун Ірина (група 22.01);
    ІІ місце – Павленко Ілля (група 22.04);
    ІІІ місце – Чепурна Вікторія (група 22.06).

Вітаємо учасників та переможців олімпіади і бажаємо подальших творчих та наукових здобутків!