Обговорення змін внесених до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність»

02 грудня 2022 року на кафедрі обліку, аудиту та оподаткування відбулося чергове засідання студентського наукового товариства «Аудитор сучасності». Засідання було проведено у форматі Zoom-конференції у формі обговорення змін внесених Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» щодо забезпечення аудиторської діяльності на період дії воєнного стану та післявоєнного відновлення економіки» від 31 травня 2022 року № 2285-IX в сфері регулювання аудиторської діяльності».

На засіданні студентського наукового товариства були присутні студенти  4 та 5 курсів спеціальності «Облік і оподаткування», викладачі кафедри обліку, аудиту та оподаткування. Учасники засідання обговорили основні зміни в нормативному регулюванні аудиторської діяльності, що дозволяє студентам бути обізнаними та розуміти порядок застосування нормативних змін в аудиторській професії.