Студентська наукова конференція “The Use of Terminological Vocabulary in the Language of Professional Communication”

2 квітня 2024 року кафедрою іноземних мов Національної академії статистики, обліку та аудиту було проведено щорічну англомовну студентську наукову конференцію “The Use of Terminological Vocabulary in the Language of Professional Communication”.

Наукова конференція спрямована на підтримку наукового і творчого потенціалу молоді, забезпечення спілкування іноземною мовою щодо вільного обміну думками, навичок публічного виступу, вміння захищати свої наукові напрацювання та вирішувати практичні завдання.

У конференції взяли участь здобувачі освіти І-IV курсів Фінансово-економічного та Обліково-статистичного факультетів: Гринюк Іванна, Качанівська Вікторія, Петрів Юліана, Краснова Тетяна, Тимощук Лілія, Павленко Ілля, Лукаш Аліна, Пономаренко Степан, Ясінська Каріна, Маркітан Аліна, Фесан Ольга, Хандашког Меланія, Григоращенко Марина, Хілінська Яна, Савощенко Аліна, Попович Тетяна, Лисюк Єлизавета, Орлова Олександра, Луценко Олексій, Артемчук Каріна, Лабуз Максим, Шкаріна Анастасія.

Учасники представили цікаві та інформативні виступи у сфері економіки, банківської справи, фінансів, менеджменту, публічного управління, права.

Почесними гостями на заході були в. о. проректора, к.е.н. Пархоменко Вікторія Вікторівна та декан обліково-статистичного факультету д.е.н. Пилипенко Олексій Іванович, які відмітили науковий та творчий потенціал доповідачів.

Завідувач кафедри іноземних мов к.ф.н. Горюнова Марина Миколаївна та викладачі кафедри Погорєлова Тетяна Феодосіївна, Загородня Ольга Феліксівна, Стогній Ірина Валеріївна наголосили на важливості вивчення іноземних мов, подякували учасникам за роботу й побажали подальших успіхів у навчанні.

Модератор конференції – старший викладач кафедри іноземних мов НАСОА Ірина Валеріївна Стогній.