«Політика доходів і оплати праці в сучасних умовах господарювання»

4 квітня 2024 року кафедрою менеджменту, маркетингу та публічного управління був проведений науковий семінар на тему: «Політика доходів і оплати праці в сучасних умовах господарювання».

Модератор, доцент кафедри, Залюбовська Світлана Сергіївна, ознайомила присутніх із проблемами доходів і оплати праці в Україні в сучасних умовах господарювання; проаналізувала суттєвий вплив війни на вітчизняний ринок праці; відмітила, що попри поступову адаптацію економіки до нових умов функціонування, в країні зберігається високий рівень безробіття; розглянула динамічні процеси вимушеної міграції.

Залюбовська С.С. звернула увагу на те, що затяжна війна вносить суттєві зміни у функціонування економічної системи в цілому та ринку праці зокрема, і викликає необхідність подальшого радикального реформування оплати праці, а заходи державної політики доходів, соціальної підтримки і захисту працівників в період військової агресії РФ спрямовуються на формування гнучкості трудової сфери та забезпечення зайнятості, що виявляється в поступових позитивних зрушеннях.

Активну участь в обговорені особливостей формування політики доходів і оплати праці в умовах війни прийняли й учасники студентського наукового гуртка «Підкорювачі наукових вершин».