Випуск студентів-магістрів заочно-дистанційної форми навчання зі спеціальності «Облік та оподаткування»

Випуск студентів-магістрів  заочно-дистанційної форми навчання  зі спеціальності «Облік та оподаткування»

На кафедрі обліку та оподаткування 14-15 лютого 2019 року відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт магістрів заочно-дистанційної форми навчання програми «Облік та оподаткування в управлінні підприємницькою діяльністю».

Магістри груп МОА 17.01 і 17.03 представили цікаві кваліфікаційні дослідження, що охоплюють актуальні питання обліку, оподаткування, аналізу, контролю, аудиту підприємств, організацій, установ.

Головою екзаменаційної комісії було призначено завідувача кафедри обліку та оподаткування д.е.н., професора Київського кооперативного інституту бізнесу і права Шпака Валентина Аркадійовича. До складу комісії входили: проректор з науково-педагогічної та виховної роботи, д.е.н., професор Момотюк Л. Є., завідувач кафедри обліку та оподаткування, д.пед.н., професор Теловата М. Т., завідувач відділення заочного та дистанційного навчання, к.ф-м.н., с.н.с. Дериглазов Л. В., професор кафедри обліку та оподаткування, д.е.н., професор Пантелеєв В. П., професор кафедри обліку та оподаткування, д.е.н., доцент Зоріна О.А., доцент кафедри обліку та оподаткування, к.е.н., доцент Петраковська О.В.

Захист магістерських робіт проходив відповідно до встановленого регламенту. У роботах були надані цікаві пропозиції щодо методів оцінки виробничих запасів підприємств в умовах використання національних та міжнародних стандартів бухгалтерського обліку; визначення основних підходів до оптимізації інформаційних ресурсів стратегічного управління діяльності підприємств через створення обліково-аналітичного сервісу управління продуктивністю і стимулюванням праці, розрахунками з дебіторами, кредиторами, основними запасами, тощо; методики складання фінансової звітності та контролю її показників як інформаційного ресурсу управління економічною безпекою суб’єктів господарювання та інші.

За результатами захисту визначені найкращі магістерські роботи, а студенти, які показали високий рівень професійної підготовки, рекомендовані для подальшого вступу до аспірантури НАСОА.

Вітаємо наших випускників із високими результатами із успішним захистом та бажаємо їм нових звершень і досягнень та кар’єрного зростання у професійному житті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *