Переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

25 лютого 2019 року кафедрою фінансів банківської справи та страхування серед студентів 3 курсу було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси». В рамках завдань олімпіади студенти демонстрували свої базові знання з дисципліни, а також давали відповіді на питання, що потребують власної оцінки стану фінансової системи в Україні на теперішньому етапі та писали творчі завдання-роздуми.

Переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси» стали студенти групи 16.04:

• Дзюбенко А.А. – 2 місце;
  • Граб В.В. – 3 місце;
  • Микосянчик М.В. – 3 місце.

26 лютого серед студентів 4 та 5 курсів було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Фінанси та кредит» та «Банківська справа».

Студенти старших курсів демонстрували свої знання оцінюючи проблемні ситуації із питань фінансової та грошово-кредитної політики та виконували практичні завдання, вирішуючи ситуативні задачі із спеціальності.

Переможцями зі спеціальності «Фінанси та кредит» стали студентки групи 15.04:

• Логвін К.В. – 2 місце;
  • Партоленко А.В – 3 місце;

В олімпіаді зі спеціальності «Банківська справа» перемогу здобули:

• Штельмах І.О ( група 14.04/1) – 1 місце;
  • Стасюк Т.І. (група14.04/3) – 1 місце;
  • Гопкало В.Ю. (група група14.04/2) – 2 місце.

Викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування вітають студентів із успішним проходженням І етапу олімпіади та бажають їм подальших успіхів у навчанні, а також натхнення у поглибленні своїх знань та навичок як майбутніх фахівців фінансової сфери.