Відбувся перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з обліку та оподаткування 2019

Інформуємо, що на базі Національної академії статистики, обліку та аудиту 2 квітня 2019 року відбувся перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з обліку та оподаткування.

До конкурсу галузевою комісією було отримана 132, допущено 129 робіт. Відповідно до встановлених МОН України правил, до другого етапу конкурсу може бути допущено не більше ніж 25% від загальної кількості поданих на конкурс робіт, що складає 33 роботи.

Саме ці 33 роботи, їх автори та наукові керівники, запрошуються на підсумкову науково-практичну конференцію, яка відбудеться 23 квітня у м. Києві в приміщенні Національної академії статистики, обліку та аудиту.

На науково-практичній конференції переможці першого етапу роблять доповіді (до 10 хвилин) із візуальним супроводженням. Галузева комісія може оцінити як доповідь так і її візуалізацію додатково 15 балами в цілому.

За встановленими правилами, з числа 33 конкурсних робіт, дипломи 1 ступеня можуть отримати 20% або 7 робіт, диплом 2 ступеня 30% або 10 робіт, диплом третього ступеня 50% або 16 робіт.

Всіх учасників другого етапу ІІ туру Конкурсу, які виявлять бажання та мають можливість приїхати до Києва на науково-практичну конференцію 23 квітня ц.р. просимо повідомити про це координаторів конкурсу.

Координатори конкурсу

• завідувач кафедри «Обліку та оподаткування», доктор педагогічних наук, професор – Теловата Марія Теодозіївна, тел.: (044) 489-66-39, 067-723-18-79; e-mail: konkurs_nasoa@ukr.net
  • доцент кафедри обліку і оподаткування, кандидат економічних наук – Петраковська Олена Володимирівна, тел.: (044) 489-66-39, 066-985-09-01
закрити

Нижче наведено уточнений рейтинг конкурсних наукових студентських робіт зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування». Уточнення обумовлено технічними помилками при формуванні рейтингу. Приносимо свої вибачення учасникам конкурсу. З повагою, організаційний комітет.

Ви маєте змогу завантажити:

Cписок запрошених

Cписок запрошених учасників на підсумкову Науково-практичну конференцію:

№ з/п Автор наукової роботи Назва закладу вищої освіти
1. Балабан Тетяна Петрівна Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця
2. Бригідер Марія Петрівна,
Дзівінська Марія Василівна
Тернопільський національний економічний університет
3. Бриль Анна Миколаївна Національна академія статистики обліку та аудиту
4. Буганов Олег Віталійович,

Тусова Наталія Олександрівна

Миколаївський національний аграрний університет