ХVІІ Студентська конференція «Розвиток системи обліку, аналізу та аудиту: теорія, методологія, організація»

21 березня 2019 року в Національній академії статистики, обліку та аудиту відбулася XVII Всеукраїнська студентська конференція «Розвиток системи обліку, аналізу та аудиту: теорія, методологія, організація» присвячена пам’яті д.е.н., професора, Заслуженого діяча науки і техніки України Олексія Сергійовича Бородкіна.

З вітальними словами перед учасниками конференції виступили: перший проректор НАСОА, д.е.н., професор Редько Олександр Юрійович, завідувач кафедри «Обліку та оподаткування», д.пед.н., професор, Заслужений працівник освіти України Теловата Марія Теодозіївна, заступник начальника ГУ ДФС в м. Києві, радник податкової та митної справи Брицька Леся Євгенівна, начальник управління внутрішнього контролю ГУ ДФС в м. Києві Пекарник Ольга Миколаївна, начальник відділу погашення боргу юридичних осіб ГУ ДФС Сурма Віктор Олександрович, директор Всеукраїнської газети «Все про бухгалтерський облік» Слободенюк Зоя Василівна та заступник директора Пирог Тетяна Сергіївна.

Конференції була присвячена актуальним питанням, які пов’язані із сучасними проблемами бухгалтерського обліку та оподаткування, аналізу та аудиту. У її роботі взяли участь більше 110 студентів різних закладів вищої освіти України.

Наукові доповіді учасників (Лозоцької К.С., Макогон О.В., Сингаївської С.П., Кравчук А.А., Дурнєва Р.О., Ткаченко Т.А., Гуменюк Д.О., Сташевської А.А., Ткач В.В., Щека А.Ю., Мєхова М.С., Щербак Ю.В. та ін..) охоплювали надзвичайно важливі аспекти обліку, оподаткування і аудиту та викликали велику зацікавленість та дискусії.

Завідувач кафедри обліку та оподаткування Теловата М.Т., підводячи підсумки студентської конференції, щиро подякувала всім учасникам і науковим керівникам за цікаві виступи та презентації, вручила сертифікати і побажала подальших творчих успіхів та розвитку в науковій діяльності.