Студенти та викладачі відвідали гордість Національного банку України – Банкнотно-монетний двір

4 квітня 2019 року студенти фінансово-економічного факультету та викладачі Національної академії статистики, обліку та аудиту мали унікальну можливість відвідати одне з найкращих підприємств у Європі, гордість Національного банку УкраїниБанкнотно-монетний двір.

Спілкуючись з фахівцями установи, студенти та викладачі Академії розширили свої теоретичні знання про історію народження гривні, введення в обіг пам’ятних та ювілейних монет, ознайомилися із внутрішньою організаційною структурою, виробничими можливостями підприємства. Також мали можливість безпосередньо спостерігати за технологічним процесом карбуванням монет, дізналися про технічні характеристики та дизайн нових монет, а також про особливості виготовлення державник нагород та відзнак.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування висловлює слова вдячності керівництву Національного банку України за цікаву та пізнавальну екскурсію!