Вітаємо Ілону Штельмах з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Вітаємо студентку фінансово-економічного факультету Штельмах Ілону з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із спеціальності «Фінанси і кредит».

1-2 квітня 2019 року на базі Київського торговельно-економічного університету було проведено підсумкову науково-практичну конференцію Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності «Фінанси і кредит».

У підсумку проведеної конференції студентка першого курсу освітнього рівня «магістр» Штельмах Ілона Олександрівна виборола диплом ІІІ ступеню із науковою роботою «Оцінка рівня децентралізації місцевих бюджетів» під керівництвом д.е.н., професора, завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування Бондарук Т.Г.

Щиро вдячні Таїсії Григорівні Бондарук за високий науково-педагогічний професіоналізм та невтомну працю у підготовці переможця!

Вітаємо Ілону та бажаємо їй подальших успіхів та розвитку в науковій діяльності!