Студенти 3 курсу презентували результати своїх перших наукових досліджень

В рамках вивчення навчальної дисципліни «Облік оплати праці» студенти 3 курсу НАСОА, які навчаються за освітньою програмою «Облік, аудит і оподаткування» під керівництвом доцента кафедри О.А. Юрченка, презентували результати своїх перших наукових досліджень за темами курсу.

Хочеться відзначити студентів:

• Гаращенко Анастасію з презентацією: “Військовий облік на підприємстві”;
  • Залевську Дар’ю з презентацією: “Електронні трудові книжки: реалії часу для бізнесу”;
  • Селезень Мілану – “Порядок прийняття на роботу студентів, сезонних, тимчасових працівників та іноземців”;
  • Возну Тетяну – “Відмінність трудового договору від цивільно-правового договору”.

Надзвичайно приємним є той факт, що студенти креативно підійшли до підготовки наукових доповідей з практичним спрямуванням, значна увага була зосередженана змінах у чинному трудовому законодавстві.