Захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»

18 січня 2022 року на кафедрі  фінансів, банківської справи та страхування відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» денної форми  навчання. Здобувачі, застосовуючи сучасні наукові підходи, продемонстрували високий рівень теоретичної та практичної підготовки та на високому рівні презентували результати своєї роботи.

За результатами захисту магістерських кваліфікаційних робіт найкращим студентам було надано рекомендацію для вступу до аспірантури.

Вітаємо магістрів з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності!